Oyuna Hazır Mısın? Eğitici Motivasyon Oyun Hizmetleri Ltd. Şti. Tel: 0216 326 10 06 - info@oyunahazirmisin.com | 13. İnsan Kaynakları Zirvesinde adrenalin BattleGame ile doruğa çıktı!
227
single,single-post,postid-227,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

13. İnsan Kaynakları Zirvesinde adrenalin BattleGame ile doruğa çıktı!

h1

23 Haz 13. İnsan Kaynakları Zirvesinde adrenalin BattleGame ile doruğa çıktı!

Kurumlara ve kişilere özel projeler üreten şirketimiz Oyuna Hazır Mısın? İnsan Kaynakları Zirvesindeydi.Zirvenin en çok ilgi gören standında, Oyuna Hazır Mısın? olarak ,Türkiye ‘ye yeni getirdiğimiz infrared oyun silahlarıyla oynanan Battlegame oyununu hem sektörün önde gelen isimlerine tanıttık, hem de tüm ziyaretçi ve katılımcıların oyunu oynamasını sağladık.Şimdiye kadar yüzlerce kişiye oynattığımız oyun zirvede de tam not aldı. Dünyada onbinlerce insanın oynadığı battlegame aynı zamanda bir spor olarak kabul ediliyor.Eğitim ve eğlence amaçlı oyunlar içinde kısa sürede öne çıkan battlegame bu yaz da hızlı yükselişine devam edecek gibi görünüyor.Farklı alternatifler arayanlar için de oyun paketlerimiz ilgi çekiyor..SpyGame, AdverGame, MuppetGame, PuzzleGame, RapPlay gibi diğer paketlerimizin yanında tamamen birlikte çalıştığımız firmaya özel kurguladığımız YourGame de çok talep görüyor. Bu yıl da birlikte çalıştğımız tüm kişi ve kuruluşlar için renkli bir yıl olacağının müjdesini verebiliriz.