Oyuna Hazır Mısın? Eğitici Motivasyon Oyun Hizmetleri Ltd. Şti. Tel: 0216 326 10 06 - info@oyunahazirmisin.com | HAKKIMIZDA
2
page,page-id-2,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Oyun oynayan insanların yüzündeki neşeyi, becerilerini geliştirirken ve kendilerini keşfederken aldıkları hazzı, iletişim içindeyken fark ettikleri mutluluğu, şirketlerinin onlara verdiği değeri hissederek duydukları güven ve bağlılığı bir kenara bırakırsak; oyun oynamak ciddi bir iştir. Bu ciddiyeti ve disiplini işe ve hayatınıza taşırsanız her alanda ciddi olabilirsiniz. Bunu da biz söylemiyoruz Aristotales söylüyor. “Oyun Oyna ki ciddi olabilesin…”

15 yıllık bir birikimin eyleme dönüşmesi Oyuna Hazır Mısın ?’ı ortaya çıkardı. Oyun oynamak kadar oyun oynatmakta ciddi bir iştir. Biz bu işi ciddiyetle yaparken oyun paketlerini kendi üzerimizde dener, paketimiz tamamen hazır olduğunda eğitici motivasyon paketi olarak müşterimize sunarız. Konsepti oluşturur aksesuardan, oyun malzemelerine, personelimizin kılık kıyafetine kadar her kademeye yansıtırız. İlerde seçtikleri branşta kariyer yapıp çok iyi yerlere gelecek özel olarak seçtiğimiz üniversite öğrencileri ile çalışırız…Bir aktivite de tüm bir yıla yayılmış aktivitelerde de “daima hazır” sloganı ile işimizin başında oluruz. Çünkü takım olmak istikrar ve irade ister. İş ortaklarımızla dürüst ve şeffaf çalışırız. Biliriz ki iş ortaklarımız hep yanımızdadır.

Son olarak; Oyuna Hazır Mısın ? ( OHM ) müşteri beklentilerini önemseyen, sonuca yönelik, eylemci ve dinamik, enerjik, tüm çalışanları ve tedarikçileri ile uyum içinde; sürekli yenilikçi ve gelişmelere açık; çevre ve toplum duyarlılığının ötesinde destekleyici ve geliştirici davranışlar gösteren bir kurum kültürüne sahiptir. OHM etik kurallara katı bir şekilde uyan, iş ahlakına, inançlara saygı gösteren; güvenilir ve dürüst bir işletme davranışı sergilemeyi iş ortaklarına, çalışanlarına, tüm paydaşlara ve dünya toplumuna garanti etmektedir.